Ana sayfa

Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

iyi kalite motosiklet elektrik parçaları satış için
Kalitesi çok iyi, orijinal kalitesi, satış sonrası servis de mükemmel, güvenilir bir fabrika.

—— Muhammed İlyas

Ürün çok sağlam, zaten benim motosiklet üzerinde test ve iyi. Yine iş yaparken bekliyorum. Umarım müşteri hizmet kalitesi gelecekte de aynı kalır.

—— Anthony Andrew

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Vignesh Talend

Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— John Lenson

İşlem ve teslimat hızlıydı. Ajan tüm sorularımı cevaplama konusunda çok accomodating ve onun sorusunu cevapladı. İşlemlerimizin nasıl gerçekleştiğinden çok memnunum.

—— Nguyễn

Ben sohbet şimdi

Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Dejia
No. Çalışanları : >>100
Yıllık satış : 20,000,000-30,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
Chongqing Dejia Electric Co, Ltd

Chongqing Dejia Electric Co, Ltd bir yüksek teknoloji kurumsal Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve motosiklet ve motorlu araçların her türlü hizmet konusunda uzmanlaşmıştır.
Şirket Haziran 2008'de kurulmuştur, ana ürünler şunlardır: çeşitli motosiklet ateşleme, doğrultucular, röleler, ateşleme bobini, flaş zil ve çeşitli ses komutları, geri dönen korna, koşum koruyucular, cep telefonu şarj cihazları, vb. Benim şirket ürünleri ağırlıklı olarak iki, üç motosiklet OEM destekleyen, müşterilerimizin Loncin, Wan Hu, Xinyuan, Galaxy, Shuangshi, Hailing, Guangyu ve diğer motosiklet OEM'leri vardır. Yaklaşık 10 yıllık gelişimden sonra, şirket şimdi aynı sektörde tanınmış bir kuruluş haline geldi.
Şirketim her zaman "mükemmellik arayışı, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, mükemmellik, istikrarlı ve sürdürülebilir kalkınma için çaba" kavramına bağlı kalmaktadır. Yüksek kalite ve kaliteli ürün sağlamak için bilimsel yönetim, ileri teknoloji, birinci sınıf üretim test ekipmanları kullanımı. Şirket ISO9001: 2008 kalite sistem sertifikasını geçti.

İletişim bilgileri
Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

Tel: 86--18324121292-13206072851

Faks: 86-023-62599329

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)